15. SEZÓNA 

Tanečná škola
Street Dance Academy

SDA vznikla v roku 2003 ako dôsledok vízie Laciho Strikea. Po rokoch plných skúseností s tancom u nás aj v zahraničí, založil školu, ktorá sa už 15 rokov teší popularite a kvalite.

Elitný tím lektorov je denne pripravený na sebe pracovať a následne odovzdávať svoje skúsenosti v Bratislave. Lekcie sú vystavané profesionálne. Naši členovia majú garantované tanečné vystúpenia. Cieľom je samozrejme, aby ich bolo čo najviac. Nie je to však iba o tanci. Naša tanečná komunita a s ňou spojená rodinná atmosféra, je pre nás veľmi dôležitá.

Tak ako v každej sezóne, vždy sa snažíme priniesť niečo nové. V minulosti to boli grilovačky, spoločné tréningy rodičov s deťmi, battle, súťaže ale aj napríklad tanečné sústredenia a workshopy so svetovými tanečníkmi.

Na konci 16/17 sezóny sme dokonca zobrali všetkých tanečníkov do jedného z najlepsích bratislavských klubov, aby sme im ukázali ako to vyzerá na ozajstnej párty s kvalitnými DJs.

 

Laci a deti.jpg

Zápis a podmienky prijatia

Pokiaľ chcete SDA navštevovať, netreba žiadne špeciálne tanečné vzdelanie. Naše kurzy sú aj pre úplných začiatočníkov. Prípadné zdravotné problémy môžeme konzultovať. Vek samozrejme nie je prekážkou, stačí Vám chuť.

Zápisy prebiehajú počas celého roka. Začať môžete kedykoľvek, pokiaľ sú voľné kapacity, radi Vás privítame. Prijímame deti od 6 rokov. Mladšie deti po konzultácii s nami. Tréningy pre malé deti majú trvanie 60 minút a pre starších tanečníkov 80 minút, vždy pod dohľadom lektorov. 

Laci Strike vyučuje takisto. Patrí nesporne medzi najskúsenejších tanečných učiteľov u nás a výrazne ovplyvnil dianie na Slovenskej tanečnej HIP HOP scéne.

18922105_10155448600799443_7989349503168785542_n.jpg

Cena

Cena za všetky pravidelné kurzy je 50 EUR. Platí sa na celý mesiac a suma je konštantná počas celého roku. Výnimkou sú letné prázdniny, kedy organizujeme tanečné tábory pre deti. Naša SDA tanečná sezóna teda končí so začiatkom letných prázdnin.

Zvýhodnené ceny sś v prípade že chodíte na dva kurzy - 85 EUR alebo ak platíte 3 mesiace dopredu - 135 EUR. 

Cena za ženské a 30+ tréningy sa platí jednorázovo, 5 EUR.

V tejto sezóne takisto budeme organizovať tanečné OPEN JAMS pre streetdancerov za 2 EUR.