Stále si vymýšlame niečo nové!

Všetky naše projekty vznikajú veľmi spontánne. Tu je ukážka iba zopár z nich, ktoré sme za posednú dobu stihli. Spolupracujeme iba s luďmi, ktorých tvorbu ceníme.

 
 
Cena.jpg

LETNÉ A JARNÉ TÁBORY

Naše letné denné tábory sú už legendárne. Svedčia o tom prihlášky detí, ktoré máme na stole už vo februári. Za to našim verným klientom ďakujeme. Tento projekt je tu už viac ako desaťročie a veľmi úspešne funguje každé leto. Náš denný tanečný tábor je výnimočný tým, že jeho osnova je vytvorená Lacim Strikeom a je obohacovaná každoročne o nové impulzy. Navyše takú nezameniteľnú rodinnú atmosféru, ako je v STREET DANCE ACADEMY nenájdete nikde inde. A to je v súčasnosti veľmi vzácne.

WEB
 
Divadlo

DIVADELNÉ PREDSTAVENIE JÚLIO A RÓMEA

Tanečné hiphopové predstavenie na motívy Shakespearovej hry Romeo a Júlia – netradičné a originálne hneď z niekoľkých dôvodov: tanečníci z SDA Crew v ňom prekračujú hranice svojho žánru a nezaujato a slobodne komunikujú s rôznymi tanečnými štýlmi. Shakespearova tragédia sa v ich podaní mení na tragikomédiu a relativizuje aj tento divadelný žáner. Špičkové choreografie, pohybové nápady, výtvarne bohatá výprava posúvajú príbeh lásky a nenávisti k nečakaným pointám.

 
Screen Shot 2017-08-21 at 15.52.23.png
 

SDA PARTY - UKONČENIE SEZÓNY 2016/2017 

Na konci 14-tej sezóny v Street Dance Academy sme sa rozhodli, že spravíme pre našich tanečníkov niečo špeciálne. Ukázali sme im ako to vyzerá na ozajstnej párty v jednom z najlepších Bratislavských klubov! Zabattlili sme si, zatancovali, prišiel nás pozrieť aj Gogo! Veď čekujte video! 

Tanecnik Bboy.JPG
 

TOP16 BATTLE TOUR  

Na Slovensku je veľké množstvo talentovaných tanečníkov, ktorí sa ešte nemali šancu ukázať a práve preto sme sa rozhodli dať priestor práve im. V priebehu dvoch mesiacov sme precestovali 9 miest, kde sme formou tanečných bitiek vybrali šestnástku tých najlepších. Hlavnou víťazkou sa stala Chilli, ktorej ešte raz gratulujeme. Súčasťou víkendových kvalifikácií boli v obchodných centrách aj bezplatné workshopy a súťaže pre divákov, ale hlavne príležitosť si zabattliť, ktorých u nás síce pribúda, ale stále ich nie je dosť.

 
14878533510101493844969725.jpg

SPORKA ROZTANCUJE ŠKOLY  

SPORKA ROZTANCUJE ŠKOLY je interaktívny, výchovno-vzdelávací program, ktorý bol vytvorený v roku 2012. 
Prezentujeme v ňom moderné tanečné štýly, interaktívne pracujeme s publikom, učíme žiakov ZŠ tancovať a preverujeme aj ich pamäť. Je zameraný na históriu hudby a tanca a ich vývoj až do dnešnej podoby. Účelom tohto programu je motivovať deti a poukázať na zdravý pohyb. Počas celého programu sú žiaci aktívne zapájaní do deja, súťažia a sú odmeňovaní za šikovnosť a odvahu.