Dotáborované! Ďakujeme za úžasné leto plné Hip Hop-u.

 
 

20 turnusov v 16 slovenských mestách, 9500 najazdených kilometrov, vyše 350 kilogramov desiatových jabĺčok, stovky rozdaných SDA tričiek a diplomov, a to všetko pod dohľadom 3 lektorských tímov zložených z vyše 20 slovenských a zahraničných lektorov. Toto boli letné denné tábory 2019 s Lacim a Street Dance Academy – väčšie a lepšie než kedykoľvek predtým.

Za 17 rokov existencie tohto projektu sa šírenie tanca a hiphopovej kultúry stalo naším poslaním. Len a len vďaka tvojej dôvere sme preto okrem 11 tradičných zastávok mohli prvýkrát zavítať aj do 5 menších miest, a odtancovať tak spolu s našimi prázdninovými tanečníkmi až 24 perfektných šou v každom kúte Slovenska.

Veľmi dobre však vieme, že tie najpodstatnejšie veci v živote sa nedajú vyčísliť. Preto sa ti v mene celého nášho lektorského tímu chceme srdečne poďakovať za ďalšie leto presýtené smiechom, zážitkami, a samozrejme tancom. Vážime si, že môžeme robiť to, čo máme najradšej. Veď týchto zopár záberov vraví za všetko.

Batérie v reproduktoroch sú skoro vybité a graffiti fixky takmer vypísané, no my ideme ďalej. Poctivo dolaďujeme aj tie najmenšie detaily tak, aby sme budúci rok opäť zdvihli latku a pripravili pre teba ešte krajšie leto s Lacim a SDA. Už teraz sa tešíme!

A že či nie sme unavení? Vôbec! Okrem plánovania budúcoročných táborov sme pre teba už stihli pripraviť program na novú sezónu 2019/2020 v našej bratislavskej tanečnej škole Street Dance Academy. Začíname zápismi v dňoch 2. a 3. septembra od 16:00 do 19:00 na Wilsonovej 6, na ktoré všetkých srdečne pozývame. A ak už vieš ako to u nás chodí, zápis je možný aj formou elektronickej prihlášky na www.streetdance.sk/prihlaska

Takže už žiadne výhovorky – príď sa k nám zabaviť a spoznať nových ľudí, či prekonať samého seba a splniť si svoj sen. Tak či onak, buď aj ty jedným z nás – buď SDA!

Vidíme sa v sále 😉 

Laci & SDA Crew

 
Street Dance1 Comment