IMG_8879 copy.jpg

LACI STRIKE 

Každé úspešné zoskupenie má na čele človeka, ktorý tmelí svoj tím a poháňa ho v ústrety novým výzvam. V Street Dance Academy je ním Laci Strike.

Zakladateľ prestížnej tanečnej školy s už 15-ročnou tradíciou a chýrnou kvalitou, si vybudoval vlastný sen na základe dlhoročných skúseností, talentu, ľudského prístupu a nepopierateľnej charizmy.

Stojí za ním veľa úspešných profesionálnych tanečníkov, ktorých naštartoval, naďalej im pomáha v kariére a spoločne vytvárame jeden tím. Svoje tanečné stopy zanechal a stále zanecháva na undergroundovej tanečnej i komerčnej scéne.

Ako odborník stál za tanečnou a pódiovou koordináciou mnohých úspešných televíznych projektov, ktoré sledujú milióny divákov. Je autorom stoviek originálnych choreografií rôznych štýlov pre najrozličnejšie príležitosti, na konte má 3 platinové DVD, tanečné SDA tours po slovenských mestách, 3 SDA klipy s úspešným umiestnením v hitparádach a veľké množstvo vystúpení na Slovensku aj v zahraničí. 

Spolupracuje s poprednými slovenskými umelcami (Dara Rolins, Zdenka Predná, Moja reč, AMO, atď.) na videoklipoch, šou a koncertných šnúrach, choreograficky zastrešil aj hru s názvom Fetišistky v Slovenskom národnom divadle a v roku 2013 si splnil svoj veľký sen a na doskách historickej budovy SND uviedol tanečno-divadelné predstavenie "JULIO & ROMEA", ktoré sa teší vynikajúcej kritike a ktoré videlo už viac ako 6000 divákov. 

Pripravoval a účinkoval na predskokanských šou koncertov svetových umelcov ako Busta Rhymes, Pussycat Dolls, The Fugees, Black Eyed Peas, Sean Paul, Lords of the Underground, a podobne. Vytvoril nový tanečno-športový program Densa.

Popritom všetkom stíha dávať kvalitné lekcie, workshopy u nás aj v zahraničí (ČR, Innsburck, Kanárske ostrovy, atď.), trénovať s SDA aj Strike Force One teamom a venovať sa svojej rodine. Rád čelí výzvam a už teraz sa môžeme tešiť s čím novým opäť príde!

 

Sleduj Laciho na sociálnych sieťach