1. Ako môžem začať? 

Nábor do novej sezóny je 2. a 3. Septembra. Prihlášku môžes vyplniť online alebo ak máš nejaké otázky, chceš stretnúť trénerov a pozrieť si priestory, prídi osobne. U nás sa nerobia žiadne konkurzy, naučíme tancovať každého :). V priebehu roka to funguje podobne. Ak budeme mať volné miesta, prídeš na tréning, vyskúšaš, vyplníš prihlášku a makáš s nami.

 
 
 

2. Kedy sa k vám môžem pridať?

Pridať sa k nám môžeš kedykoľvek, na začiatku je zápis, aby sme si všetkých rozdelili do skupín, ale prísť môžeš aj počas už prebiehajúcej sezóny.

 
 
 

3. Aká je cena?

Cena jedného kurzu je 50€ za mesiac. Každý mesiac je 8 tréningov (2x týždenne), ak sa chceš zapojiť do 2 kurzov, cena je zvýhodnená: 85€/mesiac. Ak chceš mať pokoj s platením nadlhšie, tak môžeš uhradiť platbu za štvrťrok naraz, cena je 135€/1 kurz/3 mesiace. Po novom máme aj freestyle jamy, na ktoré môžeš chodiť jednodrázovo za 2€. Tréningy 30+ a ženské tréningy sa platia taktiež jednorázovo, 5€ na tréning.

 
 
 

4. Kedy sa platí?

Platí sa vždy v poslednom týždni v mesiaci, na tréningu. V prípade, že tanečník nemá uhradenú platbu za daný mesiac na prvom tréningu v mesiaci, má lektor právo ho vykázať z tréningu, kým platbu neuskutoční.

 
 
 

5. Od akého veku sa k vám môžem pridať?

Deti u nás začínajú tancovať od 6 rokov. 

 
 
 

6. Aké tanečné štýly vyučujete? A koho?

Na Hip Hop tréningu sa robievajú aj iné tanečné štýly, podľa toho aký je tréner - House, Popping, Locking. Tréningy 30+ sú väčšinou zamerané na Hip Hop.

 
 
 

7. Kedy uvidím svoje dieťa tancovať?

Vždy posledný tréning v mesiaci je otvorená hodina, kedy sa rodič môže zúčastniť tréningu. A samozrejme na SDA akciách, ktoré sa uskutočňujú aspoň 2 x ročne (v zime, aj pred letom).

 
 
 

8. Musím vedieť tancovať, keď k vám chcem chodiť?

Nemusíš. Pridať sa môžeš či si úplný začiatočník alebo pokročilý.

 

Vaše osobné údaje spracúvame v rámci plnenia povinností spoločnosti  Street Dance Academy Plus, s.r.o.. Pre viac informácií kliknite sem.


Ak máte inú otázku, ktorá tu nie je a neviete nájsť odpoveď nikde na našej webstránke, môžete kontaktovať Dáriu:

Stanislava Matejová
+421 911 472 299